iseli lerobhothi lokushisela eline-pisioner kanye nesitimela sesilayidi sokuhamba
Incazelo
Ngokuvamile, ukufinyelela okude kakhulu kungu-2000mm engalweni yerobhothi yokushisela. Uma umsebenzi usumkhulu kakhulu ukusebenzisa irobhothi elingu-2000mm, khona-ke isitimela esihambayo phansi sisiza ukwandisa ubude bokuhamba kwerobhothi. Ikhabhinethi yokulawula, umthombo wamandla okushisela kanye neminye imishini ingaklanywa ime phezu kwesitimela.
Ngakolunye uhlangothi, i-1-axis head-tail positioner isiza ukubamba umsebenzi omude nokujikeleza ukuze kufezwe ukushisela ngaphambili nangemuva.
Ipharamitha yobuchwepheshe be-Positioner
| Imodeli | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| I-Voltage Yokufaka Elinganiselwe | Isigaba esisodwa esingu-220V, 50/60HZ |
| I-Calss Yokuvimbela Injini | F |
| Ithebula Lomsebenzi | 1800X800mm / 2500X800mm (kungenziwa ngezifiso) |
| Isisindo | Cishe 600kg/ Cishe 800kg |
| Umthwalo Ophezulu | Umthwalo Wokulayisha We-Axial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg ingenziwa ngezifiso) |
| Ukuphindaphinda | ± 0.1mm |
| Indawo Yokuma | Noma yisiphi Isikhundla |
Ipharamitha yezobuchwepheshe yesitimela esihambayo
| Imodeli | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| I-Voltage Yokufaka Elinganiselwe | Isigaba esisodwa esingu-220V, 50/60HZ |
| I-Calss Yokuvimbela Injini | F |
| Ithebula Lomsebenzi | 500X500mm (kungenziwa ngezifiso) |
| Isisindo | Cishe u-450kg |
| Umthwalo Ophezulu | Umthwalo Wokulayisha We-Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg ingenziwa ngezifiso) |
| Ukuphindaphinda | ± 0.1mm |
| Indawo Yokuma | Noma yisiphi Isikhundla |
Iphakheji: Amacala ezinkuni
Isikhathi sokulethwa: Izinsuku ezingama-40 ngemuva kokuthola inkokhelo kusengaphambili
Imibuzo Evame Ukubuzwa
U: Ingabe ngidinga futhi ukuthenga i-positioner ukuze ihambisane nerobhothi lokushisela?
Impendulo: Lokho kuncike ekubanzini kwezinto zakho zokusebenza. Uma izinto zakho zokusebenza ziyinkimbinkimbi, khona-ke udinga ukuthenga i-positioner ukuze ihambisane nerobhothi lokushisela.
U: Yiluphi ulwazi okufanele ngilunikeze ukuze ungincomele irobhothi elifanele?
Impendulo: Sicela unikeze imidwebo eningiliziwe yento yokusebenza, okuhlanganisa izinto zokwakha, ukujiya, indawo yokushisela, ubukhulu kanye nesisindo sento yokusebenza.
U: Ungakwazi yini ukunikeza isevisi eyenziwe ngokwezifiso zomkhiqizo wethu?
Impendulo: Yebo. Sizokunikeza izixazululo zohlelo lokushisela olusebenza ngamarobhothi ngokomkhiqizo wakho othize. Udinga nje ukusithumelela imidwebo yakho yomkhiqizo enemininingwane kanye nesidingo sokushisela, bese sizokunikeza isiphakamiso sobuchwepheshe esenziwe ngokwezifiso.
Q: Ungamthumela yini unjiniyela ezweni lakithi ukuze amise umshini?
Impendulo: Yebo. Sizothumela unjiniyela ezweni lakini ukuzosiza ekufakeni nasekuqalisweni, nasekuqeqeshweni. Noma ngabe yiziphi izinkinga, singanikeza nensizakalo eku-inthanethi.
U: Ngifuna ukwazi ikhwalithi yokushisela yomkhiqizo wethu, yini okufanele ngiyenze?
Impendulo: Ungathumela amasampula akho efektri yethu ukuze uvivinye ukushisela. Ngemva kokuhlola ukushisela, sizokuthumelela ividiyo nezithombe zokushisela ukuze ubhekisele kuzo. Sizophinde sikuthumelele amasampula ukuze uqinisekise.












