indawo yokusebenza yokushisela yamarobhothi yezingxenye ezincane
Ipharamitha yobuchwepheshe be-Positioner
| Imodeli | JHY4010U-050 |
| I-Voltage Yokufaka Elinganiselwe | Isigaba esisodwa esingu-220V, 50/60HZ |
| I-Calss Yokuvimbela Injini | F |
| Ithebula Lomsebenzi | Ububanzi 500mm |
| Isisindo | Bheka isisindo sangempela |
| Umthwalo Ophezulu | Umthwalo Wokulayisha We-Axial 100kg |
| Ukuphindaphinda | ± 0.1mm |
| Indawo Yokuma | Noma yisiphi Isikhundla |
Izingxenye ze-Robot workstation
1. Irobhothi lokushisela:
Uhlobo: Irobhothi lokushisela le-MIG-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
Irobhothi lokushisela le-TIG: BR-1510B, BR-1920B
Irobhothi lokushisela nge-laser: BR-1410G, BR-1610G
2. Umphathi Wesikhundla
Imodeli: JHY4010U-050
Uhlobo: Isikhundla se-axis ezimbili
3. Umthombo wamandla okushisela
Uhlobo: Umthombo wamandla okushisela we-350A/500A
4. Ithoshi lokushisela
Uhlobo: ithoshi elipholiswe ngomoya, ithoshi elipholiswe ngamanzi, ithoshi elicindezelwayo
5. Isiteshi sokuhlanza isibani:
Imodeli: SC220A
Uhlobo: Isihlanzi sesibani sokushisela esizenzakalelayo se-pneumatic
Ezinye izinto ezisetshenziswa endaweni yokusebenza yamarobhothi
1. Isitimela esihambayo serobhothi
Imodeli: JHY6050A-030
2. Inzwa ye-laser (ongakukhetha)
Umsebenzi: ukulandelela ukushisela, ukubeka indawo
3. Isibani sokuphepha (ongakukhetha)
Ibanga lokuvikela: 0.1-2m, 0.1-5m; ukuphakama kokuvikela: 140-3180mm
4. Ucingo lokuphepha (ongakukhetha)
5. Ikhabhinethi ye-PLC (ongakukhetha)
Izinto zokushisela
Ukushisela Insimbi Engagqwali
Ukushisela kwe-Aluminiyamu
Ukushisela Insimbi Yekhabhoni
Ukushisela ishubhu/ipayipi/ipuleti eligayiwe
Ukushisela Okubandayo
Isicelo
Izingxenye zezimoto, izingxenye zamabhayisikili, izingxenye zezimoto, ifenisha yensimbi, amandla amasha, isakhiwo sensimbi, imishini yokwakha, imishini yokufaneleka, njll.
Iphakheji:Amakesi ezinkuni
Isikhathi sokuthumela:Izinsuku ezingama-40 ngemuva kokuthola inkokhelo kusengaphambili
Imibuzo Evame Ukubuzwa
U: Yiluphi ulwazi okufanele ngilunikeze ukuze ungincomele irobhothi elifanele?
Impendulo: Sicela unikeze imidwebo eningiliziwe yento yokusebenza, okuhlanganisa izinto zokwakha, ukujiya, indawo yokushisela, ubukhulu kanye nesisindo sento yokusebenza.
U: Ungakwazi yini ukunikeza isevisi eyenziwe ngokwezifiso zomkhiqizo wethu?
Impendulo: Yebo. Sizokunikeza izixazululo zohlelo lokushisela olusebenza ngamarobhothi ngokomkhiqizo wakho othize. Udinga nje ukusithumelela imidwebo yakho yomkhiqizo enemininingwane kanye nesidingo sokushisela, bese sizokunikeza isiphakamiso sobuchwepheshe esenziwe ngokwezifiso.
Q: Isikhathi sewaranti nesikhathi sokulethwa singakanani?
Impendulo: Isikhathi sewaranti siyizinyanga eziyi-12. Futhi isikhathi sokulethwa singaphakathi kwezinsuku ezingama-30 ngemuva kokuthola idiphozithi yakho.
U: Ngifuna ukwazi ikhwalithi yokushisela yomkhiqizo wethu, yini okufanele ngiyenze?
Impendulo: Ungathumela amasampula akho efektri yethu ukuze uvivinye ukushisela. Ngemva kokuhlola ukushisela, sizokuthumelela ividiyo nezithombe zokushisela ukuze ubhekisele kuzo. Sizophinde sikuthumelele amasampula ukuze uqinisekise.












