ipayipi elijika indawo yokushisela ene-motor servo
Ubukhulu Besilungiselelo

Incazelo
- Lesi sikhundla sokushisela amapayipi sisetshenziselwa izinhlelo zokusebenza ezahlukahlukene kusukela ekufakweni kwamapayipi kuya ekubekweni kwezingxenye ezinde kakhulu njengezingxenye zeshasi noma isibani somgwaqo.
- Izikhombisi-ndlela zokushisela zithuthukisa kakhulu umkhiqizo lapho kushiselwa ipayipi, imiphini, amasondo, izindololwane nezinye izinto zokufakelwa.
- Usayizi we-turntable yokushisela kanye nomthwalo okhokhelwayo we-axis kungenziwa ngezifiso, ama-chuck kanye nesondo lokusekela kuyatholakala.

- Ingashintshwa ukuze ivumelane neminye imikhiqizo yamarobhothi afana no-Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (ukudweba kwenjini kudinga ukunikezwa amakhasimende, bese sishiya imbobo yokufaka ngokusekelwe kumdwebo wenjini)
- Ikhabhinethi ye-PLC iyatholakala ngokuzithandela.
Ububanzi be-Positioner
| Imodeli | JHY4010T-050 |
| I-Voltage Yokufaka Elinganiselwe | Isigaba esisodwa esingu-220V, 50/60HZ |
| Ikilasi Lokufaka Ukushisa Imoto | F |
| Ithebula Lomsebenzi | Ububanzi obungu-500mm (kungenziwa ngezifiso) |
| Isisindo | Cishe ama-400kg |
| Umthwalo Ophezulu | Umthwalo Wokulayisha We-Axial ≤100kg / ≤300kg/ ≤500kg (kungenziwa ngezifiso) |
| Ukuphindaphinda | ± 0.1mm |
| Indawo Yokuma | Noma yisiphi Isikhundla |
Isicelo
Izingxenye zezimoto, izingxenye zamabhayisikili, izingxenye zezimoto, ifenisha yensimbi, amandla amasha, isakhiwo sensimbi, imishini yokwakha, imishini yokufaneleka, njll.
Iphakheji: Amacala ezinkuni
Isikhathi sokulethwa: Izinsuku ezingama-40 ngemuva kokuthola inkokhelo kusengaphambili
Imibuzo Evame Ukubuzwa
1.Q: Ungazikhetha kanjani izithambisi zakho zokushisela?
A: Sicela usitshele isisindo, ubukhulu bomsebenzi wakho bese usitshengisa izithombe zendawo yawo yokushisela, khona-ke sizokuncoma indawo yokushisela efanele.
2.U: Ngingayisebenzisa yini indawo yakho yokufaka irobhothi lami le-fanuc/abb/kuka/yaskawa?
A: Yebo. Kodwa injini idinga ukunikezwa nokufakwa nguwe.
3.Q: Uyayamukela yini i-oda elenziwe ngokwezifiso?
A: Yebo, singaklama i-positioner enomthwalo ohlukile kanye nosayizi wetafula elisebenzayo.







