ingalo yerobhothi yokuwelda ye-mig tig ene-rotator ene-axis ezimbili

Incazelo
Ifanele ukushisela okuzenzakalelayo, ukushisela umthungo kanye nokushisela kokungena kwezingxenye ezahlukene ezinkulu zensimbi kanye nezingxenye eziyinkimbinkimbi.
Irobhothi liphumelele isitifiketi selungelo lobunikazi se-China Intellectual Property Office, kanye nesitifiketi se-CE sokuthumela ngaphandle.
Usayizi womthwalo kanye ne-turntable ye-positioner ye-2-axis ungenziwa ngokwezifiso.
Lesi siteshi sokushisela samarobhothi sivame ukulungisa imishini elula enesakhiwo esiguquguqukayo. Ungashintsha isakhiwo sesiteshi ngokwesimo esiphansi. Imishini engaphandle ongayikhetha ifaka: isiteshi sethoshi esihlanzekile, i-rotation positioner, uhlelo lokulandelela lwe-laser, ibhokisi lokulawula kude, njll. Singanikeza ukuqeqeshwa kobuchwepheshe kwamahhala.
Ipharamitha yobuchwepheshe be-Positioner
| Imodeli | JHY4050L-080 |
| I-Voltage Yokufaka Elinganiselwe | Isigaba esisodwa esingu-220V, 50/60HZ |
| I-Calss Yokuvimbela Injini | F |
| Ithebula Lomsebenzi | Ububanzi obungu-800mm (bungenziwa ngezifiso) |
| Isisindo | Cishe ama-400kg |
| Umthwalo Ophezulu | Umthwalo Wokulayisha We-Axial ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg ungenziwa ngezifiso) |
| Ukuphindaphinda | ± 0.1mm |
| Indawo Yokuma | Noma yisiphi Isikhundla |
Izinto
Ukushisela Insimbi Engagqwali
Ukushisela kwe-Aluminiyamu
Ukushisela Insimbi Yekhabhoni
Ukushisela ishubhu/ipayipi/ipuleti eligayiwe
Ukushisela Okubandayo
Isicelo
Izingxenye zezimoto, izingxenye zamabhayisikili, izingxenye zezimoto, ifenisha yensimbi, amandla amasha, isakhiwo sensimbi, imishini yokwakha, imishini yokufaneleka, njll.
Iphakheji:Amakesi ezinkuni
Isikhathi sokuthumela:Izinsuku ezingama-40 ngemuva kokuthola inkokhelo kusengaphambili
Imibuzo Evame Ukubuzwa
U: Yiluphi ulwazi okufanele ngilunikeze ukuze ungincomele irobhothi elifanele?
Impendulo: Sicela unikeze imidwebo eningiliziwe yento yokusebenza, okuhlanganisa izinto zokwakha, ukujiya, indawo yokushisela, ubukhulu kanye nesisindo sento yokusebenza.
U: Ungakwazi yini ukunikeza isevisi eyenziwe ngokwezifiso zomkhiqizo wethu?
Impendulo: Yebo. Sizokunikeza izixazululo zohlelo lokushisela olusebenza ngamarobhothi ngokomkhiqizo wakho othize. Udinga nje ukusithumelela imidwebo yakho yomkhiqizo enemininingwane kanye nesidingo sokushisela, bese sizokunikeza isiphakamiso sobuchwepheshe esenziwe ngokwezifiso.
U: Ungangibonisa amavidiyo ezinhlelo zokusebenza?
Impendulo: Yebo. Ungabuka wonke amavidiyo ethu ohlelo lokusebenza kusiteshi sethu se-Youtube ngokusesha "i-JHY industrial robot" noma ucele abathengisi bethu ukuthi bakuthumelele.
U: Ngifuna ukwazi ikhwalithi yokushisela yomkhiqizo wethu, yini okufanele ngiyenze?
Impendulo: Ungathumela amasampula akho efektri yethu ukuze uvivinye ukushisela. Ngemva kokuhlola ukushisela, sizokuthumelela ividiyo nezithombe zokushisela ukuze ubhekisele kuzo. Sizophinde sikuthumelele amasampula ukuze uqinisekise.












