i-welding positioner enembile kakhulu ene-motor servo
Ubukhulu Besilungiselelo

Incazelo
ISIKHUNDLA SE-AXIS SE-2
- Izikhombisi-ndlela zezinhlelo zamarobhothi okushisela
I-axis engu-1 ingajikeleziswa ngokuvundlile kanti enye i-axis ingaphendulwa phezulu naphansi ukuze kufakwe izinto zokusebenza eziyinkimbinkimbi ngama-angle amaningi.
- I-positioner isebenzisa idivayisi yokushayela efanayo nerobhothi futhi itholakala ngesivinini esiphezulu, ukunemba okuphezulu, kanye nomthwalo ophezulu
- Inikeza ikhwalithi ephezulu yokushisela
- Umzimba omncane onesikhathi esivunyelwe esithuthukisiwe, i-inertia kanye nomthamo womthwalo ungatholakala
Ingashintshwa ukuze ivumelane neminye imikhiqizo yamarobhothi afana neFanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (ukudweba kwenjini kudinga ukunikezwa amakhasimende, bese sishiya imbobo yokufaka ngokusekelwe kumdwebo wenjini)
Ikhabhinethi ye-PLC ingakhethwa.
Ububanzi be-Positioner
| Imodeli | JHY4030P-080 |
| I-Voltage Yokufaka Elinganiselwe | Isigaba esisodwa esingu-220V, 50/60HZ |
| Ikilasi Lokufaka Ukushisa Imoto | F |
| Ithebula Lomsebenzi | Ububanzi 800mm (kungenziwa ngezifiso) |
| Isisindo | Cishe ama-400kg |
| Umthwalo Ophezulu | Umthwalo Wokulayisha We-Axial ≤300kg / ≤500kg (>500kg ingenziwa ngezifiso) |
| Ukuphindaphinda | ± 0.1mm |
| Indawo Yokuma | Noma yisiphi Isikhundla |
Iphakheji: Amacala ezinkuni
Isikhathi sokulethwa: Izinsuku ezingama-40 ngemuva kokuthola inkokhelo kusengaphambili
Imibuzo Evame Ukubuzwa
1.U: Ngingayisebenzisa yini indawo yakho yokufaka irobhothi lami le-fanuc/abb/kuka/yaskawa?
A: Yebo. Kodwa injini idinga ukunikezwa nokufakwa nguwe.
2.Q: Ingabe indawo yakho ingahamba ngokuvumelana nerobhothi lakho?
A: Yebo.






