Indawo yokusebenza yamarobhothi ensimbi engagqwali ye-aluminium yokushisela
Incazelo
I-positioner enama-axis amabili ingafinyelela ukujikeleza okuvundlile okungu-±180° bese ijika ijikeleze.
Ukujikeleza kwe-positioner kulawulwa yikhabhinethi yokulawula exhuma ngaphansi kwekhabhinethi yokulawula irobhothi. Ngesikhathi senqubo yokushisela, ingabona ukunyakaza okuvumelanisiwe phakathi kwerobhothi ne-positioner.
Lesi sikhundla sifanelekela izinto zokusebenza ezidinga ukushiselwa ngama-engeli amaningi futhi singasetshenziswa namarobhothi okushisela ukuze kwenziwe umsebenzi wokushisela oguquguqukayo futhi kuthuthukiswe ukusebenza kahle kanye nekhwalithi yokushisela.
Ipharamitha yobuchwepheshe be-Positioner
| Imodeli | JHY4030P-080 |
| I-Voltage Yokufaka Elinganiselwe | Isigaba esisodwa esingu-220V, 50/60HZ |
| I-Calss Yokuvimbela Injini | F |
| Ithebula Lomsebenzi | Ububanzi 800mm (kungenziwa ngezifiso) |
| Isisindo | Cishe ama-400kg |
| Umthwalo Ophezulu | Umthwalo Wokulayisha We-Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg(>1000kg ingenziwa ngezifiso) |
| Ukuphindaphinda | ± 0.1mm |
| Indawo Yokuma | Noma yisiphi Isikhundla |
Izingxenye ze-robot workstation
| Umkhiqizo | Ubuningi |
| Irobhothi lokushisela elinama-axis angu-6 | Isethi e-1 |
| Isikhundla se-axis ezimbili | Isethi e-1 |
| Umthombo wamandla okushisela | Isethi e-1 |
| Ithoshi lokushisela | Isethi e-1 |
| Ibhokisi lokulawula | 2 ama-pcs |
| Isiteshi sokuhlanza izibani | Isethi e-1 |
| Isitimela esiqondile serobhothi | *m (ongakukhetha) |
| Inzwa ye-laser | Isethi eli-1 (ongakukhetha) |
| Isibani sokuphepha | Isethi eli-1 (ongakukhetha) |
| Ucingo lokuphepha | *m (ongakukhetha) |
Kungani ukhethe thina?
1. Singomunye wabakhiqizi berobhothi yokushisela eShayina.
2. Asigcini nje ngokuba abakhiqizi bamarobhothi kodwa futhi sikhiqiza ama-positioner.
3. Isipiliyoni esingaphezu kweminyaka eyi-10 kumaphrojekthi ahlanganisiwe e-robotic.
4. Uhlelo lokulawula iRobot lulula ukulusebenzisa futhi luzinzile ukulusebenzisa.
5. Uhlelo lokulawula irobhothi lungalawula ama-axis afinyelela ku-12.
6. Imikhiqizo yethu ithengiswe ezifundeni ezingaphezu kuka-30 eNingizimu-mpumalanga ye-Asia, eNtshonalanga ye-Asia, eYurophu, eNyakatho Melika, eNingizimu Melika, e-Australia, njll.













